+90 (507) 724 50 89

Sosyal Medyada Biz}

Dövme Modelleri Foto Galeri

Bir birinden özel  Dövme çalışmaları . . . .. .  
Tattoo Saloon Dövme stüdyomuzda Erkan Zarif ve ekibi ile her türlü dövme (tattoo)  uygulaması öncesi ve sonrası bilgi paylaşımı yapabilir ve dövmenizi vucüdunuzun istediğiniz yerine uygulanması için kendinizi güvenli ellere bırakabilirsiniz. Bağat caddesinde dövme studyomuzda sizleri bekliyoruz. . . ....
Dövme çalışmaları esnasında  yakalanan güzel kareler . . .. .    
Bir Yol bul Dövme Tattoo İfadeleri ile birlikte Dövmelerin orjinal görüntüsünün üstünde yakından zoomlu görüntüsünü birlikte   inceleyebileceksiniz. . . . .  
Tattoo Saloon Erkan Zarif Ve bir kaç  dövme çizim çalışması yaparken . . .    
Dövmelerin yakın  çekimleri ve zoom yapılmış halleri ile inceleyip dövme çizimlerinde hiç bir hatanın olmadığını göreceksiniz. Bir Erkan Zarif Klasiği . . .. .    
. . . .. .    
Dövme (tattoo) modellerinden  bazı kesitler . . .. .  
Dövme sanatı anca bu kadar güzel icra edilebilir diyoruz ve seçme bazı dövme modellerini sizler ile paylaşıyoruz. . . . .  
Aslan kaplan kurt dövme modellerinden bazılarını sizler ile paylaşıyoruz aslan kurt kaplan dövmellerini hiç böyle güzel orjinal bir bir çalışmalarını görmediğinizi idda ederek paylaşıyoruz. Hırçınlığın haykırışın isyanın gücün temsilcilerin paylaşıyoruz. . .   . . . . .  
Bazı ünlü sanatçılarımıza  dövme  çizimi yaparken Erkan zarif  ve ünlü sanatçılarımızdanbir kaç görüntü.. . . . . . .
Ünlü dövmecimiz Erkan zarif tarafından yapılan Dövme modellerinden karışık bir fotoğraf galerisini inceleyeceksiniz.İstanubl dövme tatto alanında sizlere hizmet veren Erkan zarif ‘in yapmış olduğu bir birinden güzel dövmelerin farklı yerelere uygulanma sanatını inceleyeceksiniz. Beğeniz dövmeler hakkında detaylı bilgi için iletişim...