+90 (507) 724 50 89

Sosyal Medyada Biz}

Dövme Sildirme

Dövme Nasıl Silinir?

Dövme sildirmede bir çok teknik vardır. Lazer Tekniği; siyah dövmeler için daha başarılıdır ve sonuçları daha iyidir. Lazer yönteminde ışın siyahı algılayıp parçaladığı için, renkli dövmelerde ki başarısı çok yüksek değildir.

Deri Nakli; belli bir bölgeden alınan derinin, dövmeli bölgede ki deriye nakil işlemidir. Kesin bir sonuç mümkün değildir. Dövme yaptırmadan önce iyi düşünüp karar verilmelidir.

dovmesildirme

Her Dövme Silinebilir Mi?

Siyah renk dövmelerin silinmesi daha başarılıdır. Renkli dövmelerde lazer tekniğinden çok coverup yöntemi daha etkilidir.

Dövme Yaptırdıktan Sonra Sıkılırsanız Ne Yapabilirsiniz?

Dövme yaptırmadan önce mutlaka ciddi anlamda üzerinde düşünmelisiniz. Bir çok dövme sanatçısı ile görüşmeler gerçekleştirmelisiniz. Dövme sanatçısının daha önce yaptığı işlemleri incelemelisiniz. Mutsuz ayrılmak istemiyorsanız; kesinlikle ne istediğinizi bilmeli ve onu dövmecinize net bir şekilde anlatmalısınız. Popüler dövmelerden uzak durmalısınız. Ünlülerin dövmelerinden istememelisiniz. Onların size özel halini tasarlanması için dövmecinizle iyi bir iletişim içinde olmalısınız. Kendinizi, ruhunuzu doğru tanımlamalı ve sizin ruhunuzu size yansıtabilecek insanlara dövme yaptırmalısınız. Bu aşamalarla ilerlediğiniz takdirde dövmenizden sıkılmanız söz konusu olmayacaktır. Yaptırmış olmak için dövme yaptırmamalısınız ve unutmayın ki oraya atılacak her çizgi hayatınız boyunca sizinle yaşayacak..

İstenmeyen Dövme Nasıl Kapatılır?

İstenmeyen dövmelerden coverup dövme yani üzerine yeni bir dövme yaptırmayla veya dövmeyi lazer ile sildirerek kurtulabilirsiniz.

CoverUp Dövme

Eski, istenilmeyen yada kötü uygulama yapılmışn bir dövmeyi yeni bir dövmeyle kapatma işlemidir. Yeni dövme seçiminde çok özgür olunamasa da eski dövmenizden mutlaka kurtulmuş olucaksınız.

CoverUp Dövmenin Cilde Zararı Var Mı?

Doğru teknik ile uygulandığı sürece deride negatif bir etki görülmez